Спрашивает Віка

2022-07-28 03:01:06

Добрий день. Порадьте яку придбати серію для підлітка хлопця від акне. І підкажіть схему використання

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-07-29 16:26:33

Доброго дня, Вікторія!
Рекомендую почати з очищення:1) Comodex Очищаючий гель. Ефективно очищає шкіру, прибирає залишки макіяжу, має протизапальну та освітлюючу дію. Зменшує частоту появи комедонів та прискорює процес загоєння. Засіб містить лимонну кислоту, яка допомагає знизити рН жирної шкіри, перешкоджаючи цим розмноженню на поверхні шкіри патогенної мікрофлори і сприяє м'якому фізіологічному відлущування ороговілих клітин.
2) Comodex Крем «Матування та захист» з SPF 15 захисний крем має легку текстуру має прекрасну зволожуючу та протизапальну дію, робить її матовою, що світиться, не залишаючи жирного блиску захищає від негативного впливу УФ-променів, підвищує пружність та еластичність шкіри, прискорює .
3) Comodex Нічний гель «Оновлення та відновлення» стимулює регенерацію клітин. Має антибактеріальні властивості, перешкоджає закупорці пір, запобігає подальшим висипанням. Крем виконує профілактику постакне рубців та гіперпігментації, має протизапальний ефект. Містить ретинол. Застосовувати увечері, 2 рази на тиждень. Пам'ятайте, що застосування засобів з ретинолом у складі не рекомендується під час вагітності та під час лактації.
4)Як нічний догляд рекомендую: Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем. Прискорює процес загоєння та відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Використовуйте в ті дні, коли не використовуєте Comodex Нічний гель «Оновлення та відновлення».
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем
1260.00 грн
(0)
Купить все рекомендуемые продукты