Спрашивает Вікторія

2019-02-08 11:09:10

Доброго дня! у мене комбінована шкіра. Взимку схильна до сухості, стягнена після вмивання. В зоні підборіддя часто є висипання, після яких залишаються довго сліди. Хочу підібати догляд (гель для вмивання, тонік, крем). Мені 25 років.

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2019-02-08 18:18:06

Доброго дня, Вікторіє!
Відчуття сухості та стягнутості виникають, коли шкіра зневоднена.
1 Для очищення шкіри 2 рази на добу використовуйте Comodex Очищающий гель. Засіб має антибактеріальну дію, що необхідно при висипаннях.
2 Comodex Тоник «Очищение и Баланс». Це засіб з вираженими протизапальними і антисептичними властивостями. Очищує і балансує шкіру, запобігає можливим висипанням. Може використовуватися двічи на день.
3 Для усунення відчуття стягнення використовуйте в денному догляді Comodex Крем «Матирование и защита» с SPF 15. Це легкий крем, що має зволожуючу і протизапальну дію.
4 Bio Phyto Нормализующий ночной крем. Прискорює процес загоєння і відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості, також сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів, що допомагає шкірі при постакне.
Краси та здоров'я Вам!