Спрашивает Виктория Гришина

2022-06-12 15:10:31

Доброго дня. Мене звати Вікторія, я хотіла поцікавитись як вірно підібрати догляд за шкірою, у мене проблемна шкіра комбінована але більше жирна ніж суха, дякую за відповідь

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-06-13 00:18:26

Доброго дня, Вікторія!
Якщо у Вас немає висипань і запалення пропоную Вам:
Для очищення використовуйте Bio Phyto М'який гель, що очищає – містить рослинні екстракти, що мають протизапальну властивість, м'яко очищає шкіру від забруднень і макіяжу. Екстракт гамамелісу має легку в'яжучу і поросуживаючу дію.
Раджу вдень використовувати BioPhyto Денний крем «Абсолютний захист» SPF 20. Містить як фізичні, так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Посилений акцент на зволоженні завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Крем насичує шкіру цілим комплексом вітамінів. Має дуже легку текстуру, швидко вбирається та не залишає відчуття жирності та тяжкості на шкірі.
На ніч наносите Bio Phyto Балансуючий крем. Завдяки комплексу рослинних екстрактів крем має властивість балансувати секрецію шкірного сала, зменшуючи жирний блиск. Має протизапальну властивість, зволожує.
Якщо вам знадобляться інші засоби для догляду за шкірою, дайте нам знати, і ми допоможемо Вам з вибором.
Краси та здоров'я Вам!