Спрашивает Віталіна

2018-07-18 13:01:25

Доброго дня!Мені 23 роки .Хочу підібрати гель для вмивання чи кред зволожуючий,тонізуючий і захист від зморшок!Що ви порадите !

отвечает косметолог Кристина Горобченко

2018-07-19 15:03:17

Доброго дня, Віталіна! З огляду на Ваші побажання і вік, рекомендую використовувати для щоденного очищення один з цих засобів (текстура на Ваш вибір): Muse очищающее молочко, Fresh Азуленовы очищающий гель для чувствительной кожи або Unstress Очищающий мусс - вранці і ввечері.
Для зволоження шкiри використовуйте Muse сыворотка "Абсолютная защита" 2 рази на день.
У ранковому догляді застосовуйте поверх сироватки денний крем з УФ-захистом Muse Дневной защитный крем SPF 30. Містить комплекс зволожуючих компонентів, включаючи гіалуронову кислоту, антиоксиданти, що перешкоджають окислювальним реакціям в шкірі і уповільнюють процеси старіння. Засіб має ніжну текстуру, прекрасно зволожує і не залишає відчуття жирності.
Важливим елементом у повноцінному догляді за обличчям є крем для зони навколо очей. Використовуйте Muse Восстанавливающий крем для зоны вокруг глаз двічі на день.
На ніч після сироватки наносите крем Muse Питательный крем, він містить Комплекс Telosense Active, який захищає ДНК від ушкодження, продовжує життєздатнiсть і нормалізує життєвий цикл клітин. Масло насіння купуасу підвищує еластичність шкіри, відновлює і зміцнює ліпідний бар'єр і запобігає зневодненню шкіри, сприяє прискоренню регенеративних процесів, знімає подразнення. Комплекс ActiRose, що входить в крем, нормалізує рівень зволоження шкіри шляхом зміцнення вологоутримуючих систем, перешкоджає окиснення, знімає подразнення і запалення, відновлює і зміцнює ліпідний бар'єр шкіри.