Спрашивает Ярослава

2019-04-15 14:26:34

Добрий день! Порадьте, будь ласка, догляд для сухої шкіри на літо. Мені 26 років. Є лущення в зоні лобу і перші неглибокі зморшки. Без використання крему, є відчуття стягнутості шкіри.

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2019-04-15 17:24:35

Добрий день, Ярославо! Для догляду за сухою шкірою обличчя рекомендую наступні засоби: Unstress Очищающий мусс має легку пінну текстуру, делікатно очищує шкіру, не пошкоджує її захисні структури, не пересушує і не подразнює її. Засіб містить велику кількість зволожуючих компонентів - фруктоза, гліцин, мочевина. Застосовуйте мус 2 рази на день.
В якості нічного засобу використовуйте Silk Обновляющий крем для лица. Крем збагачений компонентами натурального зволожуючого фактору та гіалуроновою кислотою.
Muse Дневной защитный крем SPF 30 Містить комплекс зволожуючих компонентів, включно з гіалуроновою кислотою та антиоксидантами, що перешкоджають окислювальним реакціям в шкірі і гальмують процеси передчасного старіння. Для відновлення бар'єрних структур шкіри і підвищення рівня зволоженості шкіри рекомендую 2 рази в день після очищення шкіри використовувати сиворотку Muse Детокс-сыворотка "Суприм".
Якщо Вам знадобляться інші засоби по догляду за шкірою (креми для очей, тонік, ексфоліатор), дайте нам знати і ми допоможемо їх обрати.
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Muse: Дневной защитный крем с SPF30
3165.00 грн
(6)
Unstress Очищающий мусс
1155.00 грн
(3)
Silk Обновляющий крем для лица
2040.00 грн
(5)
Купить все рекомендуемые продукты