Спрашивает Євгенія

2022-09-11 09:57:49

Доброго дня!Що можете порадити для шкіри 25+ з акне?

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-09-12 09:38:32

Доброго дня, Євгенія!
За наявності діагнозу акне рекомендується використовувати продукцію з ліній Comodex та Bio Phyto.
Для очищення шкіри 2 рази на день застосовуйте Comodex гель, що очищає. Цей антибактеріальний засіб видаляє забруднення та залишки макіяжу, залишає на шкірі відчуття чистоти та комфорту. Препарат знижує рН шкіри, сприяючи м'якому фізіологічному відлущування ороговілих клітин шкіри та своєчасному відтоку кожного сала, запобігаючи закупорці сальних залоз.
Як денний догляд використовуйте Comodex Крем «Матування та захист» SPF 15. Це легкий крем, що має прекрасну зволожуючу та протизапальну дію. Засіб стимулює оновлення шкіри та прискорює загоєння, виконує профілактику постакне рубців.
2 рази на тиждень після очищення ввечері наносите Comodex Нічний гель «Оновлення та відновлення». До складу входить інкапсульований ретинол, який сприяє зниженню вироблення кожного сала, поділу клітин та регенерації пошкоджених ділянок шкіри, поряд з утворенням колагену та гіалуронової кислоти, що вирівнюватиме поверхню шкіри, зволожуватиме її та оновлюватиме. Саліцилова кислота видаляє ороговілі клітини, що закупорюють вивідні протоки сальних залоз, сприяючи, таким чином, нормалізації природного очищення пір, знижує вироблення кожного сала. Саліцилова кислота має виражені антибактеріальні та протизапальні властивості, вітамін С у стабільній формі – антиоксидант, зменшує запалення та подразнення, стимулює вироблення колагену – профілактика постакне рубців та гіперпігментації. Також пам'ятайте, що застосування косметики з ретинолом не рекомендується під час вагітності та під час лактації.
В решту днів наносите Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем. Містить прополіс, що має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості.
Краси та здоров'я Вам!