Спрашивает Юлія

2018-07-26 10:06:03

Добрий день, мені 31, сильних глибоких зморшок не маю, але почали з'являтись мімічні в зоні навколо очей та чолі. мій косметолог порекумендувала після пілінгу РозДеМаріс серію Forever Young (Дневной гидрозащитный крем с SPF25 та Ночной Крем «Возрождение»). Нажаль вони мені не підійшли та спровокували сильні підшкірні висипання в нижній області обличчя (довкола губ, на бороді, щоках та шиї). Після відміни одразу все пройшло. пробувала декілька раз повернутись до цієї серії, але результат той же - сильні глибокі, болючі та гнійні висипання. для розуміння, прищів у мене не було ніколи, навіть у підлітковому віці. До цього просто використовувала - Увлажняющий крем для нормальной кожи "Элластин, коллаген, азулен". Тип шкіри - нормальний, у літній період можлива поява жирних зон на чолі та носі. Конкретно зараз стан шкіри нормальний, висипань не має, проте є деяка сухість після тривалого перебування на морі. Враховуючи інформацію наведену вище, порекомендуйте мені будь ласка, догляд, який буде ефективний для перших ознак старіння

отвечает косметолог Кристина Горобченко

2018-07-28 13:50:47

Доброго дня, Юлія! В якості засобу для очищення шкіри рекомендую Вам використовувати Bio Phyto Мягкий очищающий гель - містить рослинні екстракти, які надають протизапальну дію, ніжно очищає шкіру від забруднень і макіяжу. Екстракт гамамелісу виявляє легку в'яжучу і порозвужуючу дію. Підходить для сухої шкіри, і готує її до подальшого догляду.
Перед нанесенням крему використовуйте Muse Сыворотка "Абсолютная защита". Даний засіб зволожує завдяки наявності гіалуронової кислоти, екстракт петрушки надає освітлюючу властивість. Екстракт квітів волошки дбайливо доглядає за шкірою, знімаючи почервоніння, прибираючи набряклість, зміцнює судини. Унікальний комплекс Telosense Active захищає ДНК від ушкодження, продовжує життєздатність і нормалізує життєвий цикл клітин, відновлює фотоушкодження шкіри, профілактує генетичне старіння клітин, уповільнює вже розпочатий процес старіння. Комплекс ActiRose нормалізує рівень зволоження шкіри шляхом зміцнення вологоутримуючих систем, перешкоджає окисненню, знімає роздратування і запалення, відновлює і зміцнює ліпідний бар'єр шкіри.
Для області навколо очей використовуйте - Muse Восстанавливающий крем для зоны вокруг глаз двічі на день. Містить рослинний дренажний комплекс, який сприяє виведенню застояної в міжклітинному просторі рідини, знижуючи при цьому ламкість капілярів і зменшуючи темні кола під очима. Пентапептид-34, який підвищує синтез коензиму Q10 (убіхінон), покращує енергетичний обмін в клітинах і клітинне дихання (споживання кисню і вироблення молекул АТФ) Захищає клітини від окисного стресу.
Денний крем - BioPhyto Дневной крем «Абсолютная защита» SPF 20. Містить як фізичні так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Посилений акцент на зволоженні, завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Крем насичує шкіру цілим комплексом вітамінів. Має дуже легку текстуру, швидко вбирається і не залишає відчуття жирності і тяжкості на шкірі.
В якості нічного крему рекомендую - Bio Phyto Балансирующий крем. Завдяки комплексу рослинних екстрактів, крем має властивість балансувати секрецію шкірного сала, зменшуючи жирний блиск. Має протизапальну властивість, зволожує.