0 800 500 275

Чому обирають Christina?

В інтернет-магазині Christina Cosmetics є великий асортимент косметичних засобів, розроблена у ізраїльських лабораторіяхю

Лабораторія

Косметологія сьогодні – це «розумні» процедури, які вирішують проблему комплексно. У виробництві косметики CHRISTINA застосовуються як натуральні компоненти, так і інноваційні формули, створені за допомогою передових технологій.

Компанія співпрацює із вченими провідних європейських лабораторій. Препарати виробляються виключно в Ізраїлі, де діють одні із найсуворіших стандартів якості. Бренд НЕ закуповує готові інгредієнти, приділяючи особливу увагу модернізації виробництва та контролю якості.

Фахівці лабораторії CHRISTINA невпинно працюють над створенням препаратів, в основу яких лягли революційні відкриття в області епігенетики. Зокрема, омолоджувальні пептиди, які гальмують процеси старіння. Унікальним компонентом косметики CHRISTINA також є олія сирійського майорану. Ця культова в Ізраїлі рослина відома своїми цілющими властивостями. До натуральних інгредієнтів, які природно працюють на омолодження шкіри, відносяться й морські корали. Крім того, до всіх препаратів бренду входять унікальні за своїм складом вода, сіль та бруд Мертвого моря.

Сьогодні бренд CHRISTINA асоціюється у клієнтів із усім передовим, що з'являється у світовій косметології, і одночасно символізує якість та надійність.

Усі продукти супроводжуються детальною інструкцією. Крім того, CHRISTINA надає косметологам можливість безкоштовного навчання та постійного підвищення кваліфікації.

Професійні лінії препаратів CHRISTINA передбачають покрокове нанесення. Завдяки такій техніці кожен продукт доповнює та посилює дію попереднього. Інноваційні комбінації активних компонентів, здатних глибоко проникати в шкіру, введені до складу засобів у оптимальних концентраціях, що дозволяє гарантовано досягати очікуваних результатів.