0 800 500 275

Про бренд

Про бренд

Місія CHRISTINA — дарувати красу жінкам будь-якого віку з різними естетичними проблемами за допомогою синергії інновацій та природних компонентів. Застосування новітніх технологій та якісних інгредієнтів, а також суворий контроль виробництва дозволили бренду вибудувати бездоганну репутацію. А ефективність засобів забезпечила колосальний успіх CHRISTINA у косметологів та їхніх клієнтів у всьому світі. Переконайтесь і ви на власному досвіді! CHRISTINA — it just works! Завжди і всюди.

Історія бренду починається в Ізраїлі у 1982 році. А вже в 1985 році засновниця компанії Крістіна Міріам Зехаві створює свою знамениту лінію BioPhyto, яка залишається популярною й досі, постійно поповнюється новими засобами. Сьогодні сучасний науково-дослідницький центр, власна лабораторія, унікальні формули, інноваційні комплекси та натуральні компоненти дозволяють компанії створювати якісну, ефективну професійну косметику преміум рівня.

Крістіна Міріам Зехаві — талановитий косметолог із досвідом понад 40 років у індустрії краси. Крістіна не тільки керує власною компанією, а й обіймає посаду головного редактора ізраїльської версії журналу Les Nouvelles Esthetiques. Її називають живою легендою — Крістіна Зехаві досі особисто бере участь у розробці та створенні нових препаратів та ліній, виступає з лекціями та майстер-класами, надихає косметологів! Косметику CHRISTINA знають та люблять косметологи України та всього світу.

Асортимент професійної косметики CHRISTINA налічує 11 ліній та понад 350 продуктів, розроблених для вирішення різних естетичних проблем шкіри будь-якого типу та в будь-якому віці. Багато продуктів бренду займають перші рядки у списках бестселерів ще з першого випуску. Серед препаратів є продукти для чутливої та подразненої шкіри, проблемної та жирної шкіри, вікової та тьмяної шкіри. Комбінації активних компонентів препаратів введені до складу в оптимальних концентраціях, що дозволяє точно прогнозувати результат. Кожна лінійка включає набір базового догляду за шкірою та засобів для впливу на специфічні проблеми. Засоби з SPF для захисту шкіри від негативного впливу сонячного випромінювання також присутні у всіх лінійках бренду.

Ефект від процедур із застосуванням препаратів CHRISTINA закріплюється та доповнюється домашнім доглядом. Видимий результат з'являється вже після першої процедури, а систематичне використання косметики CHRISTINA дає пацієнту можливість забути про проблеми зі шкірою, покращити її стан та зовнішній вигляд. Препарати бренду зволожують шкіру, мають протизапальну, загоювальну та захисну дію, сприяють регенерації клітин шкіри, борються з гіперпігментацією. Гіалуронова кислота у складі препаратів допомагає вирівняти текстуру шкіри та надати їй здорового сяяння.

Після тривалого навчання косметології в Німеччині, Ізраїлі та Франції, а також роботи в опікових відділеннях та одній із найкращих косметологічних клінік Крістіна Міріам Зехаві з чоловіком презентують власний бренд косметики та запускають серійне виробництво. Крістіна Зехаві увійшла до складу групи французьких учених та фахівців, які допомагали розвитку косметології у США, Бразилії, Китаї та інших країнах.

Крістіна Зехаві однією з перших починає застосовувати в косметології гіалуронову кислоту та розробляє революційну лінію професійних продуктів на її основі. Також однією з перших вона починає навчати косметологів медицині, а лікарів — косметології. Розроблені в лабораторії CHRISTINA пілінг на основі морських коралів Rose de Mer та рослинний пілінг Bio Phyto Peeling стають першими продуктами марки, які набувають широкої популярності.

У лабораторії CHRISTINA вперше застосовують ретинол у виробництві косметики. Це започаткувало масштабну роботу над застосуванням ретинолу. Також цей рік для бренду знаменується виходом на міжнародні ринки. Продукцію компанії починають продавати в багатьох країнах по всьому світу, вона набуває все більшої популярності та прихильності серед косметологів.

CHRISTINA випускає лінію косметичних препаратів Comodex, призначену для боротьби з акне та постакне. До лінії увійшли засоби для салонного та домашнього догляду. Вже протягом 21 року ця лінія залишається однією з найпопулярніших та улюбленіших серед косметологів усього світу.

Вперше презентовано лінію Forever Young, в основу якої лягли два синтетичні білки, дослідженням яких займався французький інститут Луї Пастера. Ці олігопептиди за своєю дією не відрізняються від натуральних епідермальних факторів росту. Білки дають шкірі поштовх до оновлення, стимулюють регенерацію та зміцнення клітин, захищають від стресів та негативного впливу середовища. У цьому ж році представлена лінія Fluoroxygen + C — засоби для освітлення, боротьби з гіперпігментацією та ознаками фотостаріння.

У серійне виробництво запускаються Forever Young Body Collection — зволожувальні креми та лосьйони для тіла, Forever Young Men — засоби для боротьби з віковими змінами для чоловіків, а також Rose de Mer Post Peel Kit — набір для домашнього догляду за шкірою, застосовується після салонних процедур пілінгу та подовжує його ефект.

Після відкриття вченими США впливу теломер і теломерази на процеси старіння CHRISTINA запускає лінійку Muse з ефектом омолодження на рівні ДНК. Вченим за це відкриття було присуджено Нобелівську премію з фізіології та медицини, а профілактика теломерне старіння стає одним із найпрогресивніших напрямків у косметології!

Крем CHRISTINA Muse Nourishing Cream отримує нагороду Allure Best of Beauty Award for 2013 за свої інноваційні властивості та компоненти, омолоджувальний ефект та застосування технології Telosense Active, яка була удостоєна Нобелівської премії.

Сироватка CHRISTINA Muse Absolute Defense здобула перше місце за інновації на нагородженні Les Nouvelles Esthétiques — Vida Estética awards 2014. Препарат відзначили за привабливий дизайн, інноваційний склад та високу оцінку від клієнтів.

Професійний бренд CHRISTINA вже продається в 57 країнах світу. Крістіна Зехаві бере участь у виставках та конференціях, проводить навчання для косметологів по всьому світу.

Бренд CHRISTINA отримує премію «Косметологічний бренд року» на церемонії нагородження STELLA INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS 2017 у Києві. Місія конкурсу: просувати та популяризувати якісну та безпечну естетичну медицину, проводити експертний аналіз ринку б'юті-послуг та косметологічних продуктів, рекомендувати кращих професіоналів галузі.

Лінія Bio Phyto бренду CHRISTINA виграла премію AsiaSpa за «Професійну лінію продуктів SPA 2018 року». На XIV премії AsianSpa Awards 2018, яка проводиться в рамках виставки Cosmoprof Asia у Гонконгу, — наймасштабнішому заході для фахівців б'юті-індустрії в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Бренд CHRISTINA представив лінію ILLUSTRIOUS — інноваційну лінію засобів для корекції гіперпігментації, освітлення та омолодження шкіри. ILLUSTRIOUS стала найширшою лінією препаратів CHRISTINA. До неї увійшли унікальні для бренду продукти: міцелярна вода та денний крем із максимальним рівнем захисту SPF 50.

У 2019 році CHRISTINA оголосила про початок масштабного ребрендингу. Оновлення торкнулося не лише упаковки та зовнішнього вигляду препаратів: були покращені та удосконалені формули засобів. Бренд безперервно вдосконалюється, відкриваючи нові активні компоненти та створюючи інноваційні комплекси для бездоганної шкіри.

Бренд CHRISTINA отримує національну премію «Вибір Країни 2021» в Україні! Дану нагороду отримують лише один раз на рік найкращі компанії, бренди і товари країни. Агентство премії детально аналізує всі ключові фінансові показники та місце компанії на ринку, після чого обирає лідера та присуджує премію. Ця премія ще раз підтверджує багаторічну прихильність та любов до бренду українських косметологів!

Запуск програми підтримки українських косметологів. У розпал війни бренд CHRISTINA виділив 250 000 доларів на запуск всеукраїнської програми підтримки українських косметологів та клієнтів бренду. Програма розрахована на українських косметологів, які стали вимушеними переселенцями, втратили свої клініки/кабінети, вимушені починати свій б’юті-бізнес з нуля у нових містах за нових екстремальних умов.

Презентація та запуск продажів нової лінії Line Repair в Україні. Line Repair — сучасний підхід до відновлення шкіри! Засоби лінії ефективно борються з тьмяним кольором шкіри, зниженим тонусом, зневодненістю, ознаками втоми, віковими змінами, втратою життєвих сил і сяяння. Лінія складається з салонного догляду для комплексного відновлення і 5 ліній продуктів для домашнього застосування. 47 засобів, рішення для будь-якого віку та типу шкіри, миттєвий результат вже після першої процедури!

1982
1985
1995
2001
2003
2005
2013
2014
2016
2017
2018
2019
2021
2022

На початку своєї історії компанія CHRISTINA була невеликим сімейним виробництвом. Сьогодні завдяки багаторічному досвіду, а також впровадженню інновацій та революційних технологій бренд по праву вважається одним з лідерів ринку професійних косметичних засобів.

Вже більше 15 років бренд CHRISTINA люблять, поважають та обирають українські косметологи. У 2021 році ТМ CHRISTINA отримала національну премію «Вибір Країни 2021»! Дану нагороду отримують лише один раз на рік найкращі компанії та товари України, що ще раз підтверджує багаторічну прихильність та любов до бренду українських косметологів!

Чому обирають CHRISTINA?

ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА ДЛЯ
САЛОННОГО ТА ДОМАШНЬОГО ДОГЛЯДУ

ШИРОКИЙ ВИБІР ЗАСОБІВ ПІД БУДЬ-ЯКУ
ПРОБЛЕМУ

НАТУРАЛЬНИЙ СКЛАД ТА
ЕКО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

НЕ ТЕСТУЄТЬСЯ НА
ТВАРИНАХ

ЛЕГКО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
НА САЙТІ

швидка доставка У БУДЬ-ЯКУ
ТОЧКУ УКРАЇНИ

БЕЗКОШТОВНІ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ
ВІД ПРОФЕСІЙНИХ КОСМЕТОЛОГІВ

В інтернет-магазині Christina Cosmetics можна вигідно придбати ізраїльську косметику

Лінії продуктів Christina були розроблені провідною командою вчених та косметологів. Вони застосовують новітні, передові та відзначені нагородами технології, щоб поєднувати інноваційні активні інгредієнти з традиційними та створювати спеціалізовані продукти з догляду.

Каталог товарів