0 800 500 275

Погані звички для вашого обличчя, або 6 причин появи прищів

Красива доглянута шкіра обличчя — це велика праця. Правильні косметичні засоби, регулярні процедури, здоровий спосіб життя — все це допомагає поліпшити стан дерми, подовжити її молодість, забезпечити свіжість і здорове сяйво. Шкіра одразу дає вам знати, якщо їй щось не подобається: не підходить догляд або косметика, бракує вітамінів і корисних речовин, є проблеми з внутрішніми органами. Часто вона попереджає вас про проблеми одним простим показником — висипаннями. Через що з'являються прищі? Щоб впоратися з цією проблемою і поліпшити стан дерми, потрібно знати причину цих естетичних недоліків. Пропонуємо ознайомитися з головними поганими звичками, які можуть бути причиною висипань.

Руки геть

Часто торкаєтеся обличчя руками? А на вулиці? Помічали за собою звичку постійно торкатися шкіри обличчя, спиратися на долоні? Якщо так, то, можливо, це саме ваш випадок. Одна з найпоширеніших причин, через що можуть бути прищі на обличчі — торкання. Часто це супроводжується тим, що ваш макіяж не витримує до вечора, і ви вважаєте, що в усьому винна неякісна косметика. Але це не так. Звичка торкатися обличчя руками сприяє активному розмноженню бактерій, а це — до висипу.

Як бути? Слідкуйте за своїми рухами, не чіпайте обличчя, завжди тримайте під рукою серветки й антисептичний гель. Регулярно мийте руки та постарайтеся бути свідомою навіть під час роботи. Від цієї звички можна відучитися, все у ваших руках.


Вмиватися, вмиватися і ще раз вмиватися

Інша популярна причина, чому з'являються прищі на обличчі — звичка погано змивати косметику або вмиватися водою після неї. Навіть якщо ви цілий день провели вдома і не наносили макіяж, шкіра забруднилася і потребує очищення. А щоб змити декоративну косметику, простого вмивання і зовсім недостатньо. Ось приблизний алгоритм, щоб запобігти прищам після макіяжу:

  • видалення декоративної косметики за допомогою міцелярної води, молочка або гідрофільної олії;
  • використання засобу для вмивання;
  • тонізація;
  • крем.

Протирайте обличчя ватними дисками. Використовуйте паперові рушники та просто промочуйте вологу. Через кілька днів після таких корисних звичок шкіра віддячить вам своїм станом. Якщо нічого не змінилося, прищі від косметики — не ваша причина, дотримуйтесь пунктів далі. Але від звички правильно вмиватися не відмовляйтеся.


Алло, мікроби

Поширена проблема — прищі від телефона. Звичка постійно тримати смартфон біля вуха може призвести до постійного висипання, яке не минає.

Екран смартфона посідає друге місце (після клавіатури) за кількістю бактерій. Він лежить на робочому столі, в сумці, кишені, ви тримаєте його в руці, на екрані залишаються сліди косметики, накопичується пил. Ви відповідаєте на дзвінок — і все це опиняється на вашому обличчі.

Як бути? Просте рішення — постійно протирати телефон антибактеріальними серветками, обробляти антисептиком. Зробіть це своєю корисною звичкою — і стан шкіри стане кращим.

Понеділок — нова наволочка

Багато хто стикається з таким неприємним явищем, як висип на обличчі після сну. Ця проблема часто є наслідком нечастої зміни постільної білизни. Змінювати спальні комплекти рекомендується раз на 3-4 тижні. Але власницям проблемного типу шкіри, які після кожної ночі знаходять на обличчі нові запалення, рекомендується кожні 7 днів міняти наволочку.

Прищі через постільну білизну з'являються часто. Це зумовлено тим, що матеріали вбирають піт і секрет сальних залоз. Наше тіло захищене піжамою, а ось обличчя страждає.

Аксесуари для макіяжу: мити/змінювати

Догляду потребує не тільки ваша шкіра, а й предмети, якими ви наносите макіяж. Брудні пензлі — одна з причин, чому не минають прищі та постійно з'являються нові запалення.

Аксесуари для нанесення пудри і сухих рум'ян слід мити раз на тиждень, предмети для кремових продуктів потребують очищення після кожного використання. Це дуже важливо для здоров'я вашої шкіри.

Прищі від пензлів для макіяжу — поширена проблема, з якою часто стикаються власниці чутливого типу шкіри. Щоб впоратися з нею, мийте свої аксесуари і запасайтеся наборами для заміни.

Стресам — "ні"

Не тільки після тонального крему з'являються прищі або при неналежному догляді виникають запалення. Причини висипань можуть ховатися глибше. Наприклад, стрес. Він відбивається на всьому вашому організмі та часто — на обличчі.

Переживання активізують синтез кортизолу та інших гормонів, які запускають процес виробництва шкірного сала. Воно допомагає зберігати молодість шкірного покриву, але в надлишку — забиває пори та викликає прищі. Менше стресу і переживань — кращий стан шкірного покриву.


Ще трохи порад

Що діяти, якщо прищі на обличчі не минають? Перший крок — звернутися до косметолога. Він порекомендує засоби, які підходять вашому типу обличчя. Зверніть увагу, що комплексний догляд має включати очищення, зволоження, тонізацію, живлення і захист. Не поспішайте підсушувати запалення спиртовими засобами, вони можуть спричинити зворотний ефект. Рекомендуємо спробувати засоби лінії Comodex.

І головна рекомендація, що робити, якщо прищі не проходять — ведіть здоровий спосіб життя. Правильно харчуйтеся, виключіть смажені, гострі, солоні продукти, наповніть раціон фруктами й овочами. Не забувайте про питний режим. Пам'ятайте, будь-які проблеми всередині організму відбиваються на вашому обличчі. Здоровий спосіб життя — здорова шкіра.