0 800 500 275

Щоденне використання масок для обличчя: оцінка шкоди та користі

Асортимент масок для догляду за шкірою обличчя постійно розширюється. Жінки несила встояти перед новинками індустрії краси, тож на туалетному столику з'являється ще більше засобів. Після покупок виникає питання: "Чи можна щодня ними користуватися?". На нього не можна дати однозначну відповідь, спочатку потрібно проаналізувати склад кожного засобу та рекомендації виробника. Як часто використовувати маску для обличчя, розберемося далі.


Регулярне використання — можна чи не можна

Дедалі більше жінок переходять на одноразові тканинні маски, які стали хітом продажів 2020 року. Левову їхню частку виробляють у Кореї. Тканинні та гідрогелеві позиції дійсно ефективні, миттєво чинять позитивний вплив (зволоження, антистрес, живлення, ліфтинг тощо). У Кореї жінки користуються ними щодня, при цьому мають гладеньку шкіру і гарний колір обличчя. Можна повторити їхній досвід, якщо виробник рекомендує щодня використовувати продукт. Гідрогелеві аналоги — це експрес-догляд і зняття втоми в проблемних зонах. Їх можна застосовувати вранці протягом усього тижня, а ось чи можна тканинні маски використовувати щодня — спірна тема.

Корисно: завжди дивіться на склад! Наявність агресивних компонентів — привід використовувати продукт строго за інструкцією.

Формули, в яких є виключно корисні речовини, а також ті, що правильно підібрані під тип шкіри, не завдадуть шкоди. На увагу заслуговують склади з:

  • антиоксидантами;
  • алое вера;
  • гіалуроновою кислотою;
  • ніацинамідами.

Чи можна робити маски щодня жінкам із проблемною шкірою? Ні, по-перше, такий тип потребує лікування і професійного підбору косметичних продуктів, по-друге, очищувальні склади досить агресивні. Глибоке відлущування і ліфтинг рекомендовані максимум 2 рази на тиждень.


Ще кілька слів про давно відомі й трохи забуті більшістю жінок глиняні маски. Користуватися ними щодня можуть тільки власниці "невибагливої" шкіри. Глина досить сильно стягує, добре підсушує і збагачує антиоксидантами. Після такої маски потрібно підібрати спеціальний догляд, який зробить обличчя м'яким і оксамитовим.

Експериментальний тиждень

По суті, частота використання масок для обличчя чітко не встановлена, та й шкіра від надлишку корисних речовин не постраждає. Якщо правильно підібрати засоби та використовувати їх у певній черговості, зовсім скоро можна помітити позитивні зміни. Візьміть улюблені продукти та пронумеруйте їх. Першим слід застосовувати очищувальний склад, потім — тонізувальний і зволожувальний, і т. д.

Визначаючи, скільки разів на тиждень використовувати той чи інший засіб, враховують індивідуальні особливості. Наприклад, власницям шкіри жирного типу можна через кожні 2-3 дні наносити очищувальну маску, а ось жінкам, які страждають від чутливості або сухості — ні, тільки разово. Розпишіть, що за чим потрібно наносити та коли. Не нехтуйте рекомендаціями виробників.

Важливо: не перетримуйте маску, максимальний час — 20 хвилин. В іншому разі можна отримати зворотний ефект. Під час процедури відпочивайте, прийміть горизонтальне положення. Не варто займатися домашніми справами, щоб засіб не розтягував шкіру.

Тренди: слідувати чи ні

Якщо регулярно читати модні журнали та блоги в соціальних мережах, можна не тільки дізнатися, які маски для обличчя можна робити щодня, а й близько "познайомитися" з мультимаскінгом. Це новий тренд, родоначальником якого стала компанія L'Oreal Paris. Її фахівці стверджують, що можна наносити 2-3 маски одночасно. Завдяки цьому прийому, вдасться задовольнити потреби різних ділянок обличчя. Багато косметологів настійно не рекомендують слідувати тренду. Вибирати вам!

Догляд на користь

Чи стане відображення в дзеркалі кращим за умови щоденного використання масок для обличчя, залежить тільки від вас. Потрібно прислухатися до себе і правильно виділяти те, чого потребує шкіра. Якщо складно підібрати догляд, слід записатися на консультацію до косметолога. Він проаналізує стан шкіри й дасть слушні рекомендації. Наприклад, не можна часто робити процедури глибокого очищення у випадку відчуття стягнутості та появи лущення. При таких недоліках головними завданнями виступають живлення і здорове сяяння.


Фахівці компанії Christina розробили лінійки косметичних продуктів для жінок із різними потребами. Представимо одні з ефективних масок для обличчя:

У нашому каталозі багато засобів, скористайтеся фільтром, щоб швидко знайти ті, які підходять саме вам.