0 800 500 275

Гоммаж: що це, як його використовувати

Гоммаж – це косметичний засіб, що використовується для очищення шкіри, поліпшення її структури, зняття відмерлих клітин. Оскільки він з'явився на ринку порівняно недавно, багато жінок не знають про цілі та особливості його застосування. Поговорімо про це детальніше.

Гоммаж і скраб: головні відмінності

Відлущування ороговілих частинок – природний фізіологічний процес. Оскільки з віком період самостійного позбавлення від відмерлих клітин істотно збільшується, косметологи рекомендують допомагати шкірі, використовуючи гоммаж для обличчя.

Головною відмінністю цього косметичного продукту від скрабу є відсутність абразивних частинок, які часто призводять до мікропошкоджень. Також вони можуть спровокувати виникнення подразнень і дискомфорту. Хоча власницям жирної та нормальної шкіри без ознак запалення, можна періодично застосовувати гоммаж або скраб без жодних побоювань, головне – дотримуватися рекомендацій виробника.


А ось для делікатного догляду фахівці радять вибирати засоби з максимально дрібними абразивами. Гоммаж для обличчя – це новинка у сфері косметології. Він дає змогу не тільки м'яко видалити ороговілі клітини, а й зробити легкий масаж.

Багато жінок не знають, для чого потрібен гоммаж, якого ефекту чекати від цієї процедури. Але вже після першого застосування видимі результати просто вражають, оскільки шкіра стає:

  • м'якою і чистою. У складі засобу є не лише абразиви, а й ексфоліанти, які видаляють забруднення, залишки декоративної косметики, пил тощо;
  • оксамитовою і гладкою. Після видалення ороговілого шару обличчя виглядає більш свіжим, вирівнюється мікрорельєф, звужуються пори, зникають дрібні мімічні зморшки;
  • пружним. М'який масаж сприяє поліпшенню мікроциркуляції крові, тому регенераційні процеси прискорюються. Відповідно, зникають набряки, підвищується тонус;
  • рівною. Гоммаж для обличчя – це унікальний продукт, який підсилює дію базових доглядових засобів. Комплексне очищення сприяє живленню шкіри, її тон вирівнюється.

Такий пілінг універсальний, тому його можна використовувати всім дамам без винятку. Головне, підібрати частоту застосування залежно від індивідуальних потреб. Варто зазначити, що така процедура може стати основною. Її допустимо проводити для щоденного очищення, щоб посилити ефект від базового догляду.


Спосіб застосування гоммажів

Для чого потрібен гоммаж, ми вже визначили. Залишилося навчитися проводити процедуру в домашніх умовах правильно, щоб позитивні результати були помітні якомога швидше. Звісно, кожна жінка має визначити самостійно як використовувати його (щодня чи з іншою періодичністю), кожна жінка має визначити самостійно. Але слід дотримуватися загальних рекомендацій:

  1. Необхідно зволожити шкіру. Для цього можна використати тонік або рожеву воду.
  2. Далі потрібно легкими рухами нанести засіб, уникаючи зони губ і зони контуру очей, і масажувати шкіру протягом 1 хв.
  3. Через хвилину засіб необхідно змити та витерти зайву вологу сухим рушником.

Косметологи рекомендують також регулярно використовувати гоммаж для тіла. Він дасть змогу поліпшити стан шкіри та видалити змертвілі частинки.

Що таке гоммаж у косметології, як його використовувати, ми вже розібралися. Тепер залишилося одне завдання – знайти відповідний продукт, враховуючи індивідуальні особливості шкіри.