0 800 500 275

Лінія Muse

Пелюстки альпійської троянди на обличчі, преміальна технологія відродження шкіри, інвестиція у молодість шкіри в майбутньому. Все це про лінію Muse від CHRISTINA!

Muse — це лінія для омолодження та захисту молодої шкіри (25+). Ефективність лінії — у тандемі натуральних активних компонентів та інноваційних науково розроблених формул.

Після відкриття вченими США впливу теломер і теломерази на процеси старіння у 2013 році CHRISTINA запустила лінійку Muse з ефектом омолодження на рівні ДНК. Вченим за це відкриття було присуджено Нобелівську премію з фізіології та медицини, а профілактика теломерного старіння стала одним із найпрогресивніших напрямків у косметології!

Символом та основним активним компонентом препаратів лінії стала альпійська троянда — одна із найкрасивіших квіток у світі з тонким особливим ароматом.

Засоби Muse м’яко піклуються про шкіру, допомагають відновити та підтримувати природні захисні функції на високому рівні.

Ідея лінії — підвищити опірність шкіри та зміцнити її захисні системи. Над Muse багато років працювали провідні спеціалісти лабораторії CHRISTINA, тому результат перевершив всі очікування.

Muse допомагає усунути наслідки погіршення функціонування захисного бар’єру, ніжно заспокоює шкіру завдяки низці компонентів для посиленої детоксикації, живлення та омолодження.


Ефект засобів Muse:

  1. Освітлення шкіри, вирівнювання кольору.
  2. Зняття подразнення, протизапальний ефект.
  3. Глибоке очищення.
  4. Насичення біоактивними речовинами.
  5. Зміцнення захисних систем.
  6. Глибоке зволоження та підтримання високого рівня гідратації епідермісу.
  7. Відновлення захисної мантії.
  8. Активізація обмінних процесів та дренажу.
  9. Захист від несприятливих факторів навколишнього середовища, впливу УФ-променів, окислювального стресу.

Засоби лінії з максимально якісним та безпечним складом, тому їх можна використовувати навіть від час вагітності та в період лактації.

Подаруйте шкірі красу та свіжість пелюстків троянди разом із лінією Muse!

Рекомендуємо замовити та спробувати ТОПові засоби лінії Muse прямо зараз:

Гомаж, що додає сяяння

Маска краси з екстрактом троянди

Сироватка «Абсолютний захист»