General Line - Трансдермальний крем з ліпосомами для нормальної та сухої шкіри

Код товару: 02902
Куплено 18 рази
  • 960.00 грн

Опис продукту

Трансдермальний крем з ліпосомами для нормальної і сухої шкіри з загальної лінії CHRISTINA — це засіб з антиоксидантними і протизапальними властивостями, який пришвидшує регенерацію шкіри!

Активні компоненти засобу поміщені в ліпосоми, що забезпечує проникнення в глибокі шари шкіри. Крем ефективно зволожує, пом’якшує і надійно захищає шкіру від негативних факторів навколишнього середовища.

Ретинолу пальмітат в складі засобу надає ефект ліфтингу, відновлює тонус та вирівнює тон. Токоферолу ацетат є потужним антиоксидантом, який живить шкіру.

Лінолева кислота запобігає втраті вологи та відновлює захисний бар’єр шкіри. Екстракт алое вера покращує еластичність і живить. Алантоїн надає антиоксидантний захист і уповільнює процеси старіння.

При регулярному застосуванні шкіра стає оксамитовою і еластичною!

Показання до застосування засобу: вікові зміни, зниження тонусу, зневодненість, сухість, чутливість.

Крем призначений для сухого і нормального типів шкіри. Засіб універсальний, його можна застосовувати в денному і нічному догляді.

Показати більше Показати менше

Код товару: 02902
Куплено 18 рази
Deionized Water (Aqua), Propylene Glycol, Hexylene Glycol, Glucose, Fructose, Sucrose, Carbomer, Glyceryl stearate , Isostearyl Isostearate, Lanolin Oil, Ethoxydiglycol, Squalane, Phenoxyethanol&, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Extarct, Mimosa Tenuiflora Bark Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Phenyl Trimethicone, Calendula Officinalis Flower Extract, Sodium Hydroxide, Chlorphenesin, Phospholipids, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Retinyl Palmitate, Linoleic Acid&, Linolenic acid, Allantoin
Активні інгредієнти крему поміщені у ліпосоми, що проводять їх у глибокі шари шкіри. Препарат має антиоксидантну, протизапальну дію, прискорює регенерацію. Зволожує, пом’якшує, захищає шкіру від негативних чинників довкілля. За умови регулярного застосування шкіра стає ніжною, еластичною та оксамитово гладкою.
Наносити вранці та ввечері тонким шаром на шкіру обличчя.

Відгуки на “Трансдермальний крем з ліпосомами для нормальної та сухої шкіри”

Якщо ви не знайшли відповіді на запитання, яке вас цікавить, ви можете це зробити натиснувши на кнопку “Задати запитання”

Ваш Косметолог Анастасія Шпиньова
Методист бренду CHRISTINA

Ви можете залишити свій коментар та оцінку