0 800 500 275

Як правильно користуватися очищувальним молочком

Що таке молочко для обличчя, знає кожна жінка. Ці базові засоби для очищення і зволоження шкіри поділяють на 2 види. Перші – з високим вмістом жиру, які підходять лише тим, у кого обличчя часто пересушується і потребує регулярного зволоження, другі – з мінімальною кількістю олій для нормальної шкіри, а також змішаного типу.

Правила використання молочка для обличчя

Інформацію про те, як користуватися молочком для обличчя, зазвичай вказують на етикетці конкретного товару. Така косметична продукція призначена не тільки для очищення шкіри, а й для легкого демакіяжу. Проводити процедури слід 1-2 рази на день – вранці та/або ввечері. Це необхідно як з гігієнічної точки зору, так і для підготовки перед нанесенням крему. Завдяки ретельному очищенню пор, поживні речовини активніше проникають у глибокі шари епідермісу.


Багато представниць прекрасної статі не знають, чи потрібно змивати молочко для обличчя. Косметологи рекомендують ретельно вивчати інформацію на упакуванню. На 99% етикеток детально описано спосіб застосування молочка для обличчя конкретної марки. Оскільки вони призначені для різних типів шкіри, рекомендації виробників можуть відрізнятися.

Після того як буде вибрано оптимальне за складом молочко для обличчя, спосіб застосування можна коригувати з урахуванням індивідуальних особливостей шкіри. Найчастіше він складається з таких етапів:

  • відкриття пор;
  • очищення;
  • закриття пор;
  • зволоження.

Звісно, маючи під рукою молочко для обличчя, кожна жінка має самостійно вирішувати як ним користуватися ним, враховуючи індивідуальні особливості шкіри. Але косметологи рекомендують, щоб процес відбувався в такій послідовності:

  1. Нанесення молочка.
  2. Умивання водою або відваром трав;
  3. Протирання тоніком;
  4. Зволоження кремом.

Фахівці радять не забувати та про якість води. Найкращим "умивачем" є відвар з ромашки, календули та інших трав. Якщо ж немає бажання готувати, можна замінити їх мінеральною негазованою або фільтрованою водою.


Особливості типів шкіри

Ми вже розібралися, що таке очищувальне молочко, як користуватися ним і чи варто знімати. Але організм кожної людини індивідуальний, тому процес догляду може відрізнятися. Головне завдання цього косметичного засобу – підготовка епідермісу до демакіяжу, видалення пилу, жиру, поту тощо. Він проникає глибоко в пори, розчиняє забруднення і виштовхує їх назовні.

Але, наприклад, перед тим як використовувати молочко для обличчя дамам із сухою шкірою, необхідно спочатку нанести його на ватний диск. Після очищення слід почекати кілька хвилин, а потім умитися.

Жінкам, які часто помічають характерний жирний блиск, немає потреби використовувати ватний диск. Після того як нанесений засіб вбереться, слід вмитися (якщо в рекомендаціях до використання не вказано, що його змивати необов'язково).

Жінкам зрілого віку також не варто забувати про правильний догляд. Регулярні процедури сприяють збереженню вологи та допомагають згладити зморшки.

Незалежно від віку, доглядати за шкірою потрібно щонайменше двічі на день – вранці та ввечері. Багато жінок не знають, коли наносити молочко для обличчя. Насправді все залежить від типу шкіри. Для нормальної та жирної необхідно 2 процедури, а ось для сухої достатньо однієї.

Важливо вибирати засоби з однієї лінії. Тоді їх застосування буде найефективнішим, а результати не змусять себе довго чекати.