0 800 500 275

Як правильно наносити крем по масажних лініях

Чи знаєте ви про дивовижний ефективний вплив масажу на стан шкіри обличчя? Якщо так, не забувайте про нього, коли наносите крем. Це дасть змогу довше залишатися молодою і красивою, попередить появу зморшок. Однак потрібно знати масажні лінії обличчя, інакше є ймовірність розтягнути шкіру та прискорити природний процес старіння. Раз і назавжди забудьте про хаотичне нанесення крему протягом лічених секунд. Виділіть на догляд за обличчям 10 хвилин на добу, і відображення в дзеркалі почне подобатися. Нанесення крему по масажних лініях – це просто! Переконайтеся особисто, читайте до кінця.

Правильний догляд – це важливо і вигідно

Почнемо з того, що таке масажні лінії на обличчі. Це своєрідні вектори руху, які мають ту саму спрямованість, що й лімфоток. По них потрібно йти за годинниковою стрілкою, розтягуючи в певні боки. Нанесення крему по масажних лініях варто освоїти з таких причин:

  • Відсутність розтягнень і травматизації.
  • Дбайливе ставлення до ніжних ділянок.
  • Розгладження дрібних зморшок.
  • Профілактика гусячих лапок і складок, особливо на лобі.

Важливо: найделікатніші рухи роблять по масажних лініях очей. Недбалість і розтягування шкіри загрожує появою глибоких зморшок.

Щодня виконуючи прості рекомендації, ви заощадите значну суму. Неактуальними стануть дорогі косметологічні процедури.


Базові рухи

Запам'ятайте правила нанесення крему на обличчя, починайте завжди з чола. Рухайтеся плавно і легко у напрямку до скронь. Масажні маніпуляції мають бути колоподібними, без натискання. Дійшовши до середини скроні, потрібно поступово перейти до області навколо очей. Масажні лінії в цій ділянці йдуть від внутрішнього куточка до зовнішнього, так розподіляють крем по нижній повіці. Коли ж потрібно зволожити зону під бровою, рухаються у зворотному напрямку, тобто, від центру до скронь.

Наступний доглядовий етап зачіпає лінії обличчя в ділянці носа. Вони починаються зверху, тягнуться по вертикалі. Плавними масажними рухами розподіліть крем від перенісся до кінчика, в останню чергу приділяють увагу крилам носа. Таким чином по горизонталі плавно рухаються у напрямку до вух. Шкіру на вилицях, немов підіймають і злегка підтягують, що справляє потужний ліфтинг-ефект. Після носа переходять до масажних ліній губ. Починають з області, де розташована ямочка на кутах і мочках. Аналогічні маніпуляції проводять від центру підборіддя до вуха.

Важливо: масаж дає позитивний результат, коли є система. Не варто очікувати чудового ефекту після першої процедури. Проводьте її щодня після очищення, і вже через місяць відображення в дзеркалі почне радувати. Зникне набряклість вранці, стануть підтягнутими вилиці, зменшиться друге підборіддя. Таке обличчя має молодий, свіжий і здоровий вигляд.

Коли багаторазово пройшлися масажними лініями обличчя, переходьте до шиї. Старіння шкіри в цій ділянці відбувається стрімко й досить рано, подбайте про молодість і красу. Шию масажують від низу до верху. Найкраще розподіляти крем від грудей до підборіддя.


Делікатна турбота про зону навколо очей

Вам уже відомі правила нанесення крему на обличчя, проте є ще деякі тонкощі та нюанси. Не використовуйте звичайний склад і тональний крем під час макіяжу. Для маскування дефектів застосовують консилер. Також запам'ятайте таке: акуратно розподіляйте склад навколо очей безіменним пальцем. Легкі рухи починайте від зовнішнього краю до внутрішнього, і так по колу. Головне – не розтягувати шкіру.

Покращуємо ефект

Будь-який крем наносять по масажних лініях, бажано мати не один засіб. Як мінімум, знадобляться такі склади: зволожувальний, очищувальний і для очей. Перший із продуктів рекомендуємо використовувати навіть жінкам із жирним типом шкіри. Розподіляйте точково, не беріть занадто велику кількість.

Денні та нічні формули теж наносять по масажних лініях у достатній кількості. У дні глибокого очищення пілінгами або скрабами застосовуйте спеціальний проникаючий крем. Його потрібно зовсім небагато, особливу увагу приділяють проблемним зонам. Очищувальний крем є в каталозі косметики Christina.