0 800 500 275

Як правильно використовувати сироватку для обличчя?

Сироватка для обличчя – один із найпопулярніших косметологічних засобів для догляду за шкірою та омолодження. З її допомогою можна значно поліпшити стан шкіри, повернути їй сяйво, тонус, зменшити кількість зморшок. Засіб прийшов у сферу косметології з фармакології, що ще раз підтверджує його дієвість і безпеку. Завдяки високій концентрації активних компонентів сироватка показує кращий результат, ніж під час використання кремів. Застосування відновлювальної сироватки для обличчя ефективне тільки за умови врахування індивідуальних особливостей шкіри.



Ефективність застосування сироватки для обличчя

Вплив на організм різних негативних факторів призводить до різкого скорочення вироблення колагену та еластину. Без цих білків шкіра втрачає здоровий колір, пружність, еластичність, формуються глибокі та дрібні зморшки. Радикальні методи, наприклад, омолоджувальні лазерні процедури та мезотерапія, у багатьох випадках можна замінити застосуванням спеціальних сироваток. До їхнього складу входять комплекс інгредієнтів, гліцерин, гіалуронова кислота, природні екстракти, що збільшують синтез колагену та зменшують руйнування волокон. Як правило, вони мають рідку консистенцію, але можуть бути маслянистими та гелеподібними.

Засіб допоможе досягти важливих цілей:

  • активізувати вироблення власного колагену;
  • вирівняти текстуру шкіри завдяки оновленню клітин;
  • поліпшити тон завдяки мінімізації зморшок, пігментації, усуненню тьмяного відтінку;
  • надати шкірі сяйва;
  • зменшити розмір пор;
  • підвищити зволоженість та захисний потенціал епідермісу.

Сироватка допоможе посилити ефект від крему, точно впливати на причину порушень. Нанесення сироватки для обличчя має бути щоденним тільки в рамках курсу – він повторюється приблизно 1 раз на 3-4 місяці. Тривалість може бути різною (до 3 міс.), але після цього обов'язково необхідна перерва не менше 4 тижнів.

За умови комплексного підходу перші результати реально побачити через 4-6 тижнів. Важливо пам'ятати, що підбирати б'юті-продукт потрібно за допомогою фахівця. Деякі засоби дозволено використовувати навіть підліткам. У складі доглядової косметики такого формату не повинно бути синтетичних компонентів.

Алгоритм нанесення сироватки

Як користуватися сироваткою для обличчя? Її потрібно наносити до етапу зволоження шкіри.


Порядок дій:

  1. очистити шкіру обличчя, застосувати тонік;
  2. нанести кілька крапель на проблемну зону і кінчиками пальців 
  3. втерти засіб по масажних лініях на обличчі та шиї (залежно від засобу), оминаючи зону навколо очей;
  4. зволожити кремом того ж виробника, що й сироватка (крім випадків, коли використовують емульсію).

Процедуру повторюють 2 рази на день. Головною перевагою є висока концентрація активних речовин, які впливають на більшу кількість негативних факторів (зневоднення, чутливість, купероз, акне, старіння), ніж звичайні засоби та посилюють їх ефект. Антивікові засоби відмінно підходять для жінок після 50 років. У зимовий період після застосування сироватки необхідно використовувати живильний крем (крім тих, що вже містять олії з омега-3 жирними кислотами, лінолевою кислотою, витяжками з насіння шипшини, макадамії тощо). Антикуперозні засоби рекомендуються у випадку появи судинних зірочок. У їхньому складі обов'язково містяться вітаміни та корисні екстракти з лікарських рослин.

Наносити сироватку можна в салоні або в домашніх умовах. Функціонально їх поділяють на:

Спосіб застосування сироватки для обличчя завжди однаковий, незалежно від її типу. Потрібно зробити 1-2 натискання на дозатор або відміряти стільки ж крапель, потім акуратно нанести масажними рухами без грубого втирання. Можна розподілити засіб у долонях і використовувати його, починаючи із зони чола, а потім спуститися до щік та підборіддя. Важливо враховувати, що деякі види сироваток призначені для застосування лише на певній зоні обличчя.

З якого віку сироватка для обличчя матиме хороший ефект? Частотність і тривалість курсів застосування залежать від об'єктивних показників і стану шкіри:

  • антивікові – після 30 років протягом 1-2 міс. з такою ж перервою;
  • зволожувальні, відновлювальні – з 25 років, не менше 3-4 міс. Після паузи курс можна повторити.

Ігнорувати використання сироватки в будь-якому віці не варто. Вона забезпечує глибоке, максимально ефективне проникнення в шари епідермісу. Засіб має легку текстуру та добре вбирається. Як використовувати серум для обличчя? Сучасні варіанти сироваток поєднують у собі дію натуральних активних компонентів та інноваційні технології, тому їх застосування максимально просте – нанести невелику кількість на обличчя легкими масажними рухами. Практично всі види сироватки можна використовувати для шиї та декольте.

Сироватки для вирівнювання тону обличчя дозволено застосовувати як самостійний б'юті-продукт наприкінці дня або з кремом з SPF-15 вранці. Варіанти з антиоксидантами мають відновлювальний і захисний ефекти.


Важливі рекомендації щодо використання

Для гарної ефективності косметологічного засобу важливо не тільки дотримуватися схеми нанесення, а й пам'ятати про базові рекомендації. Ми пропонуємо ознайомитися з ними нижче:

  • сироватки не варто використовувати раніше зазначеного в інструкції віку або без прямих показань (крім зволожувальних);
  • необхідно дотримуватися температурного режиму зберігання;
  • наносьте серум, як мінімум, за пів години до виходу на вулицю;
  • після втирання сироватки очищати шкіру обличчя не потрібно;
  • поліпшити ефект допоможуть якісні засоби догляду, які застосовують на наступному етапі. Це живильний регенеруючий або антивіковий крем, маска з ефірними оліями, заспокійливий інтенсивний комплекс.

Правильне нанесення сироватки для обличчя дасть змогу використовувати засіб безпечно і з максимальною ефективністю.