0 800 500 275

Реанімація волосся в домашніх умовах — це легко

Спочатку дівчата і жінки експериментують з кольором волосся, а потім не знають, як повернути шевелюрі життєву силу і здоровий блиск. Зміна іміджу часто починається із зачіски, прекрасні дами не шкодують волосся, особливо в період криз і після розставання з раніше коханим чоловіком. Та й іноді просто хочеться чогось новенького, побачити в дзеркалі цікаву незнайомку...

Змінюють зовнішність за допомогою ламінування, мелірування, нарощування волосся тощо. За способом реалізації задумів жінок можна розділити на 3 групи. Перші експериментують удома самостійно, другі йдуть до "дешевого" майстра, треті не шкодують грошей на послуги досвідченого перукаря-стиліста. Найменше ризикують останні, решта в перший місяць відзначають сухість і ламкість волосся. Ц випадку появи цих негативних змін потрібно діяти: звернутися до хорошого фахівця або почати відновлення вдома.

Чи реально самостійно реанімувати шевелюру? Так, дочитайте статтю до кінця і починайте. Далі розповімо, як відновити волосся в домашніх умовах з використанням натуральних доступних засобів. Також розповімо про доглядові продукти, про які потрібно забути та не згадувати.


Не надумана проблема

Відновлення волосся в домашніх умовах буває різним. Іноді достатньо кількох профілактичних поживних масок, щоб запобігти ламкості та випадінню. Якщо зачіска давно не радує, знадобиться спеціальний догляд. Він має бути:

  • комплексним;
  • систематичним;
  • тривалим.

Будь-які пошкодження волосяного стрижня — приводи для відновлення. Найпоширеніші з них: посічені кінчики, зникнення об'єму, втрата блиску і тьмяний колір, поганий ріст. Наявність двох і більше проблем — сигнал про допомогу. У такому разі рекомендуємо робити не лише лікувальні маски, слід купити засоби із серій для лікування та відновлення.

Важливо: засоби для догляду вже стоять на полиці, рецепти домашніх складів з натуральних інгредієнтів вивчені — здавалося б, незабаром шевелюра стане знову здоровою і красивою, але ні. Чому? Перегляньте догляд. Відновлення в домашніх умовах недостатньо, потрібно виключити подразнювальний фактор. Від природи волосся гладке, а під впливом температур, фарб та інших агресивних засобів покривається лусочками. Наприклад, якщо займатися відновленням і продовжувати використовувати випрямляч, нічого не зміниться.


Обережно: небезпечні речовини

Відновлення волосся вдома увінчається успіхом, якщо використовувати "правильний" шампунь і кондиціонер. Візьміть свій улюблений доглядовий засіб, подивіться на склад. У 96% зі 100 в переліку компонентів буде вказана одна з таких складових:

  • PEG;
  • SODIUM LAURYL SULFATE;
  • COCO SULFATE тощо.

Сульфати та інші хімічні складові нещадно руйнують структуру волосяних стрижнів. Вони стають ламкими та тьмяними, зникає об'єм і пружність. Однак це не найстрашніша зміна. Волосся — це теж орган, який має зв'язок з усіма системами організму. Відповідно, хімія отруює людину. Більше за інші системи страждають дихальна та травна. Накопичення шкідливих речовин загрожує формуванням і збільшенням кількості ракових клітин.

Висновок: якщо ви побачили Sodium Laureth Sulfate і раніше перераховані хімікати, відмовтеся від використання шампуню! Підберіть безпечний аналог з натуральним складом, якість якого підтверджено сертифікатами міжнародного зразка.

Плюси домашнього відновлення

Реанімувати волосся самостійно — означає:

  • заощадити пристойну суму грошей;
  • доглядати у вільний час;
  • використовувати натуральні компоненти;
  • бачити результати та коригувати програму відновлення при необхідності.

Важливо: не ставте питання про те, як оживити волосся в домашніх умовах, сидячи на суворій дієті! Не можна позбавляти організм життєво необхідних корисних речовин і скаржитися на випадіння або інші проблеми. Потрібно комплексно підходити до процесу відновлення вдома, а також полюбити себе.

Базові правила

Що входить до домашнього комплексного відновлення волосся? Почнемо з раціону, який відіграє величезну роль. Харчуйтеся здоровою їжею, не обмежуйте себе в будь-яких продуктах. Рекомендуємо полюбити свіжі фрукти й овочі, молочку, варене або запечене м'ясо, морську рибу.

Після перегляньте підхід до сушіння й укладання волосся. Настійно рекомендуємо відмовитися від щипців, бігуді, фена. Незалежно від якості, прилади дуже псують волосся.

Вирішили відновлювати і відрощувати шевелюру? Це можливо, але не забувайте про щомісячну стрижку. Стрижіть посічені кінці, волосся стане здоровішим і почне швидше рости.

Наступний важливий момент: підберіть якісну натуральну косметику. Сміливо просіть у продавця або виробника сертифікати для ознайомлення. Обов'язково дивіться склад — чим менше ароматизаторів і хімії, тим краще!

Багато хто забуває про регулярний догляд і заміну гребінців. Віддайте перевагу моделям з натуральної деревини та щетини. Забудьте про звичку розчісувати мокре волосся, ці дії його травмують.

Як часто потрібно робити процедури відновлення? Усе залежить від стану волосся і проблематики. Для профілактики стоншування і ламкості роблять маски 2 рази на місяць, для лікування — 2-3 процедури на тиждень.

Перевірені рецепти

Наступні маски для волосся для відновлення в домашніх умовах допоможуть повернути гарну шевелюру, стануть гідною альтернативою дорогим салонним процедурам. Почнемо зі складу на основі авокадо, який відновлює життєву силу пошкоджених локонів. Для маски знадобиться:

  • 1 жовток;
  • 1 ст. л. меду;
  • 1 авокадо;
  • 3 ст. л. оливкової олії.

Інгредієнти змішують між собою безпосередньо перед нанесенням на чисте вимите волосся, тримають протягом 15 хвилин. Для приготування рекомендуємо використовувати блендер, щоб вийшла однорідна суміш. Починайте нанесення маски від кінчиків. Власницям жирного типу волосся не рекомендуємо наносити її на корені. Для розв'язання проблеми сухості використовуйте оливкову або кокосову олію. Останню попередньо розтоплюють на водяній бані, після додають інгредієнти, що залишилися, і підігрівають.

Двокомпонентна олія не має бути гарячою. Розподіліть її по волоссю, особливо по кінчиках, тримайте не менше пів години. Олійну маску ретельно змивають з використанням натурального шампуню. Результат — поява еластичності та життєвої сили завдяки глибокому зволоженню.

Відновлення структури жирного волосся в домашніх умовах теж реальне, для цього знадобляться такі інгредієнти:

  • 250 мл теплої води;
  • 2 ст. л. яблучного оцту;
  • 120 мл відвару ромашки.

Трави й оцет мають різнобічну дію: очищають, відновлюють, нормалізують обмінні процеси. Волосся жирного типу промивають цією рідиною після миття і залишають на 5 хвилин. Після закінчення зазначеного часу промивають теплою водою, одразу після процедури відзначають появу об'єму, а наприкінці вечора – відсутність сального блиску в області біля коріння.


Хочете назавжди забути про тьмяне волосся? Регулярно робіть маску в домашніх умовах на основі коньяку. Для відновлення знадобиться 1 жовток, 2 ст. л. сметани та 3 ст. л. міцного спиртного. Перед нанесенням маски голову миють, залишають шевелюру в рушнику на 15 хвилин. Під впливом вологи дія натуральних компонентів посилюється. Таке відновлення займе пів години часу, після закінчення 30 хвилин робочий склад змивають під теплою водою.

Якщо крім тьмяності є проблема тонкого волосся, тоді описану вище маску рекомендують чергувати зі складом з вівсяних пластівців і оливкової олії. Для приготування останнього засобу використовуйте пів склянки вівсянки та до 5 столових ложок оливкової олії. Перший інгредієнт подрібнюють до стану борошна в блендері, після змішують з іншим і наносять на вологе волосся.

У статтях в інтернеті є величезна кількість хороших рецептів, ми дали базові — почніть з них, і результат не змусить себе чекати!